Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VINSIL, silver, 1800-tal, invändigt förgylld, otydliga stämplar, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 72 g
Zustandsbeschreibung
Mindre buckla
312298
2015-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner