Vinsil silver

Vinsil silver
Vinsil silver
Vinsil silver
Vinsil silver
Vinsil silver
Vinsil silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VINSIL, silver, 1800-tal, invändigt förgylld, otydliga stämplar, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 72 g

Zustandsbeschreibung

Mindre buckla

312298

2015-05-22