Oval gustaviansk spegel

Oval gustaviansk spegel
Oval gustaviansk spegel
Oval gustaviansk spegel
Oval gustaviansk spegel

Klubbat för:

18 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL med lampett, gustaviansk, oval, förgylld, för två ljus, ca 72x57 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bortfall av senare förgyllning, senare montering, smärre skador

312305

2015-05-22