Klubbat för:
18 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL med lampett, gustaviansk, oval, förgylld, för två ljus, ca 72x57 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bortfall av senare förgyllning, senare montering, smärre skador
312305
2015-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner