Ernest Borel samt Cortebert armbandsur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERNEST BOREL, CORTEBERT, stål, herrarmbandsur, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband samt fixoflex, diameter 34 mm

Slitage och skador

312316

2015-05-31