Armbandsur bl a Roamer

Armbandsur bl a Roamer
Armbandsur bl a Roamer
Armbandsur bl a Roamer
Armbandsur bl a Roamer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RECORD, ROAMER, EBEL, ATLANTIC, PHENIX, stål, armbandsur, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter

Skador och slitage

312319

2015-05-31