Fåtöljer, 1 par, Sverige 1930-40-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par med en fotpall, Sverige 1930-40-tal, arkitektritade, karmar och ben i mahogny, fast stoppad klädsel i grönt tyg, höjd 90, pallens höjd 40 cm

smärre slitage, fläckar

312329

2015-05-26