Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par med en fotpall, Sverige 1930-40-tal, arkitektritade, karmar och ben i mahogny, fast stoppad klädsel i grönt tyg, höjd 90, pallens höjd 40 cm
smärre slitage, fläckar
312329
2015-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här