Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALVATOR ROSA (1600-tal), hans krets, romerska soldater, olja på duk, ca 44x58 cm
Senare uppfodrad, dukskada, krackeleringar, retuscher
312355
2015-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här