Salvator Rosa oljemålning

Salvator Rosa oljemålning
Salvator Rosa oljemålning
Salvator Rosa oljemålning
Salvator Rosa oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALVATOR ROSA (1600-tal), hans krets, romerska soldater, olja på duk, ca 44x58 cm

Senare uppfodrad, dukskada, krackeleringar, retuscher

312355

2015-05-25