Buren armbandsur i 14 k

Buren armbandsur i 14 k
Buren armbandsur i 14 k
Buren armbandsur i 14 k
Buren armbandsur i 14 k

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUREN, 14 k guld, armbandur, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter 29 mm, vikt ca 17 g

Gravyr, defekt gångjärn, skador och slitage

312371

2015-05-31