Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
CERTINA, stål, herrarmbandsur, automatiskt urverk, plexiglas, fixoflex armband, cal: 2845, boett nr: 28003-1, diameter ca 33 mm
Tavla med slitage och skador, boett med bruksslitage
312372
2015-05-31