Certina armbandsur

Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

CERTINA, stål, herrarmbandsur, automatiskt urverk, plexiglas, fixoflex armband, cal: 2845, boett nr: 28003-1, diameter ca 33 mm

Tavla med slitage och skador, boett med bruksslitage

312372

2015-05-31