Alpina, Lemani armbandsur
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEMANIA, ALPINA, guld på stål, manuellt resp automatiskt urverk, plexiglas, fixoflex resp läderarmband med spänne i gulddoublé, Alpina med datum, diameter 34 resp 35 mm
Skador och slitage
312373
2015-05-31