Helmut Maletzke oljemålning
Closed
2015-05-25
312383
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
HELMUT MALETZKE (Tyskland, född 1920): "Stralsunder Hafen im winter 1997", signerad och daterad H. Maletzke 97, olja på pannå, ca 55x94 cm