Helmut Maletzke oljemålning

Helmut Maletzke oljemålning
Helmut Maletzke oljemålning
Helmut Maletzke oljemålning
Helmut Maletzke oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT MALETZKE (Tyskland, född 1920): "Stralsunder Hafen im winter 1997", signerad och daterad H. Maletzke 97, olja på pannå, ca 55x94 cm

312383

2015-05-25