Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm
Bruksslitage
312387
2015-05-22