Fällbord IKEAS 1700-talsserie

Fällbord IKEAS 1700-talsserie
Fällbord IKEAS 1700-talsserie
Fällbord IKEAS 1700-talsserie
Fällbord IKEAS 1700-talsserie
Fällbord IKEAS 1700-talsserie
Fällbord IKEAS 1700-talsserie

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm

Bruksslitage

312387

2015-05-22