Wiking Svensson oljemålning

Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979): Komposition, monogramsignerad WS, olja på duk, ca 46x40 cm

Enstaka färgbortfall, mindre hål i duk

312394

2015-05-22