Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
WIKING SVENSSON (1915-1979): Komposition, monogramsignerad WS, olja på duk, ca 46x40 cm
Enstaka färgbortfall, mindre hål i duk
312394
2015-05-22