Hylla Alvar Aalto

Hylla Alvar Aalto
Hylla Alvar Aalto
Hylla Alvar Aalto
Hylla Alvar Aalto
Hylla Alvar Aalto
Hylla Alvar Aalto

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, hylla, 1900-talets andra hälft, björk, höjd ca 85, 90x28 cm

Slitage, smärre skador

312395

2015-05-22