Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
OLA KETTUNEN, pall, Merivaarra, Finland, 1950-tal, sits i plywood med teakfanér, svartlackerad benställning, etikettmärkning, sitthöjd ca 40, längd 52 cm
Slitage
312398
2015-05-22