Pall Ola Kettunen

Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen
Pall Ola Kettunen

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

OLA KETTUNEN, pall, Merivaarra, Finland, 1950-tal, sits i plywood med teakfanér, svartlackerad benställning, etikettmärkning, sitthöjd ca 40, längd 52 cm

Slitage

312398

2015-05-22