Matsalsskåp och matbord gustaviansk still
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSSKÅP, MATBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitmålat, skåpets höjd 174, 110x44 cm, bordets höjd ca 74, 140x85, 3 iläggsskivor à 40, 45 samt 50 cm medföljer, nycklar finns
Ytskador
312410
2015-05-22