Matsalsskåp och matbord gustaviansk still

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MATSALSSKÅP, MATBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitmålat, skåpets höjd 174, 110x44 cm, bordets höjd ca 74, 140x85, 3 iläggsskivor à 40, 45 samt 50 cm medföljer, nycklar finns

Zustandsbeschreibung

Ytskador

312410

2015-05-22