Skål Ollers

Skål Ollers
Skål Ollers
Skål Ollers
Skål Ollers
Skål Ollers
Skål Ollers

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN OLLERS, skål, tenn, 1930-tal, med hänklar, höjd 12,5, längd 28 cm

Bruksslitage

312412

2015-05-22