Vas Edgar Böckman

Vas Edgar Böckman
Vas Edgar Böckman
Vas Edgar Böckman
Vas Edgar Böckman
Vas Edgar Böckman
Vas Edgar Böckman

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDGAR BÖCKMAN, vas, stengods, 1900-talets andra hälft, ristad dekor, gulvit glasyr, signerad EB, höjd ca 26 cm

312413

2015-05-22