Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-tal, oscariansk, förgylld mässingsstomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 85 cm
Senare elektrifierad, omfattande skador, lösa prismor medföljer
312415
2015-05-22