Helmer Osslund oljemålning
2015-05-22
312416
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
HELMER OSSLUND (1866-1938): Kustbild med måsar signerad Helmer Osslund, daterad -95, olja på pannå, 26x33 cm