Helmer Osslund oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
HELMER OSSLUND (1866-1938): Kustbild med måsar signerad Helmer Osslund, daterad -95, olja på pannå, 26x33 cm
Kuntoraportti
312416
Päivämäärä:
2015-05-22