Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

HELMER OSSLUND (1866-1938): Kustbild med måsar signerad Helmer Osslund, daterad -95, olja på pannå, 26x33 cm

Kuntoraportti

312416

Päivämäärä:

2015-05-22