Helmut Meletzke oljemålning

Helmut Meletzke oljemålning
Helmut Meletzke oljemålning
Helmut Meletzke oljemålning
Helmut Meletzke oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMUT MALETZKE (Tyskland, född 1920): Fiskeläger, ristad signatur, daterad 98, olja på pannå, ca cm

312430

2015-05-25