Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, golvvas, stengods, Rörstrand, glaserad i vitt och grått, monogramsignerad CHS, höjd ca 51 cm
Större mynningsnagg
312439
2015-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här