Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PETER HVIDT & ORLA MOLGARD NIELSEN, stolar, 4 st, "Portex", lackerat böjträ, stämplade "Portex", etikettmärkta "Polexim Danasvej 26-30 Kobenhavn V. Vester #6706"
Fanérskador, fläckar
312441
2015-05-23