Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PETER HVIDT & ORLA MOLGARD NIELSEN, stolar, 4 st, "Portex", lackerat böjträ, stämplade "Portex", etikettmärkta "Polexim Danasvej 26-30 Kobenhavn V. Vester #6706"

Fanérskador, fläckar

312441

2015-05-23