Axel Larsson, tillskriven, soffa, Kocks

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LARSSON, tillskriven, soffa, Kocks Snickerifabriker Trelleborg,1940-tal, formpressat lövträ, benställning i betsat lövträ, stoppad klädsel i grönt konstläder, soffans höjd 88, medföljande bord hödj 67, 90x90 cm

Mindre slitage

312450

2015-05-26