Axel Larsson, tillskriven, soffa, Kocks
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL LARSSON, tillskriven, soffa, Kocks Snickerifabriker Trelleborg,1940-tal, formpressat lövträ, benställning i betsat lövträ, stoppad klädsel i grönt konstläder, soffans höjd 88, medföljande bord hödj 67, 90x90 cm
Mindre slitage
312450
2015-05-26