Golvur Patticone

Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone
Golvur Patticone

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, ek, 1900-tal, märkt Patticone, skuren trädekor i form av bl.a. kolonner, urtavla i mässing med arabiska siffror, 2 st. lod medföljer, höjd ca 233 cm

Sprickor, slitage

312460

2015-05-25