Fonduegryta Timo Sarpaneva

Fonduegryta Timo Sarpaneva
Fonduegryta Timo Sarpaneva
Fonduegryta Timo Sarpaneva
Fonduegryta Timo Sarpaneva
Fonduegryta Timo Sarpaneva
Fonduegryta Timo Sarpaneva

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIMO SARPANEVA, fonduegryta med brännare, OPA, Finland, 1900-talets andra hälft, handtag och skaft i teak, ytterligare en gryta och vattenflaska medföljer

Bruksslitage

312478

2015-05-23