Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-95), konturerat brätte, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, 30x22 cm
Smärre kantnagg
312486
2015-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här