Vinglas slipat glas

Vinglas slipat glas
Vinglas slipat glas
Vinglas slipat glas
Vinglas slipat glas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINGLAS, 1800-tal, 7+1+3 st, slipat glas, höjd 12,5-13,5 cm

Ett glas med fotnagg

312491

2015-05-23