Ljusstakar i pläter
2015-05-23
312492
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, pläter, höjd 26 cm
Skador och lagningar