Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAJ BRING (1880-1971): "Stigberg vår", signerad Maj Bring, olja på duk uppklistrad på pannå, 49x46 cm
312509
2015-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här