Vas Ingrid Atterberg

Vas Ingrid Atterberg
Vas Ingrid Atterberg
Vas Ingrid Atterberg
Vas Ingrid Atterberg
Vas Ingrid Atterberg
Vas Ingrid Atterberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID ATTERBERG, vas, lergods, 1900-talets andra hälft, gråglaserad med vita prickar, monogramsignerad ABG, höjd ca 46 cm

312510

2015-05-23