Maj Bring collage

Maj Bring collage
Maj Bring collage
Maj Bring collage
Maj Bring collage

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Stadsbild, signerad och daterad Maj Bring -64, collage, 52,5x43 cm

Lösa delar innanför ramen

312511

2015-05-23