Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAJ BRING (1880-1971): Stadsbild, signerad och daterad Maj Bring -64, collage, 52,5x43 cm
Lösa delar innanför ramen
312511
2015-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här