Oljemålning
2015-05-23
312513
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Villa i trädgård otydligt signerad Jagger (?), olja på duk, 28x38 cm