Handkolorerad gravyr St. Petersburg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYR, handkolorerad, 1700-tal, motiv från S:t Petersburg, 26 x 40 cm

Smärre ytslitage samt gulnad

312536

2015-05-23