Barnmöbel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARNMÖBEL, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, delvis bemålad, dekor av Nalle Puh, bestående av skrivbord, hurts, bokhylla, skrivbordets mått höjd 77, 140x70 cm

Bruksslitage, smärre ytskador o färgbortfall

312543

2015-05-23