Barnmöbel 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARNMÖBEL, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, delvis bemålad, dekor av Nalle Puh, bestående av skrivbord, hurts, bokhylla, skrivbordets mått höjd 77, 140x70 cm
Bruksslitage, smärre ytskador o färgbortfall
312543
2015-05-23