Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, dekorelement i mäsing, inredning med hyllor och lådor, höjd ca 168, 108x60 cm

Kuntoraportti

Sprickor, skador, sprint till lås finns att avhämta vid Utlämningen

312545

Päivämäärä:

2015-05-23