Skåp Kina
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, dekorelement i mäsing, inredning med hyllor och lådor, höjd ca 168, 108x60 cm
Kuntoraportti
Sprickor, skador, sprint till lås finns att avhämta vid Utlämningen
312545
Päivämäärä:
2015-05-23