A Jade Carving / Jadeobjekt 18/1900-tal (Selected)

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

A JADE CARVING, Buddhas hand / fingers, 19th/20th century, length c. 6.5 cm
OBJEKT, jade, Kina, 18/1900-tal, föreställande Buddhas fingrar, längd ca 6,5 cm

Wear slitage

312550

2015-06-01