Jan Håfström Mr Walker
2015-05-23
312555
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM, (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad färglitografi, bladmått ca 74x62 cm, oramad