Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM, (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad färglitografi, bladmått ca 74x62 cm, oramad
312555
2015-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här