OIdentiferad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 17/1800-tal): Landskap med hus och figurer, olja på pannå, 24x33 cm

Pannån välvd

312563

2015-05-25