Tapio Wirkkala Kantarelli

Tapio Wirkkala Kantarelli
Tapio Wirkkala Kantarelli
Tapio Wirkkala Kantarelli
Tapio Wirkkala Kantarelli

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, "Kantarelli", Iittala, linjeslipad dekor, signerad och daterad, höjd 9 cm

312588

2015-05-23