Janis Gailis oljemålning

Janis Gailis oljemålning
Janis Gailis oljemålning
Janis Gailis oljemålning
Janis Gailis oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANIS GAILIS (1903-1975), tillskriven, västsibiriskt stadsmotiv, olja på duk, signerad atergo, 64 x 83 cm

312590

2015-05-23