Cartier Santos armbandsur

Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur
Cartier Santos armbandsur

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

CARTIER, stål. herrarmbandsur, ca 2009, Santos 100, automatiskt urverk, safirglas, viklås, krona med slipad safir, ref: 2656, serie nr: 227309NX, diameter 38 mm (exkl. kronskydd), inkl. originalbox, instruktionsbox samt stämplade papper

Bruksslitage

312597

2015-05-31