Cartier Santos armbandsur
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
CARTIER, stål. herrarmbandsur, ca 2009, Santos 100, automatiskt urverk, safirglas, viklås, krona med slipad safir, ref: 2656, serie nr: 227309NX, diameter 38 mm (exkl. kronskydd), inkl. originalbox, instruktionsbox samt stämplade papper
Bruksslitage
312597
2015-05-31