Gerhard Henning akvarell

Gerhard Henning akvarell
Gerhard Henning akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GERHARD HENNING (1880-1967): Stilleben, signerad Gerhard Henning, akvarell, 14x9 cm

Gulnader/fläckar

312598

2015-05-24