Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GERHARD HENNING (1880-1967): Stilleben, signerad Gerhard Henning, akvarell, 14x9 cm
Gulnader/fläckar
312598
2015-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här