Bertel Bertel-Nordström

Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström
Bertel Bertel-Nordström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Damen i parken, signerad Bertel Nordström, olja på duk, 55x46 cm

312610

2015-05-24