Orietnmatta

Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta
Orietnmatta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Kashan/Ardakan, ca 212x139 cm

Hörn med slitage/ mindre skador

312613

2015-05-30