Harald Lindberg

Harald Lindberg
Harald Lindberg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Båt till havs, signerad Harald Lindberg, 10/40, litografi med färgkrita, 34x45 cm

312617

2015-05-24