John Kandell Skrivbordsstol

John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol
John Kandell Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN KANDELL, stol, Källemo, 1900-tal, snurrbar, höj- och sänkbar, skinnbeklädd sits, höjd ca 76 cm

Slitage

312626

2015-05-24